Endüstriyel Binalar

Endüstriyel Binalar

Uygulama alanı en geniş olan Çelik konstrüksiyon yöntemlerden biri olan Ağır Çelik yapılar, Avrupa’da 1800’lerin başından beri kullanılmaktadır. Ancak ülkemiz de 1990’larda uygulama alanı bulabilmiştir. Birçok detay ve yüzey ıslahına imkan verdiği için uygulama ve kullanım alanı çok geniştir. 


Endüstriyel Binalar


Endüstriyel Binalar


Endüstriyel Binalar


Endüstriyel Binalar

Hafif Çelik Yapı Modelleri

Ağır Çelik Yapılar
Ağır Çelik Binalar

Beton Prekast
Beton Prekast

Endüstriel Binalar
Endüstriyel Binalar

Sosyal Tesisler
Sosyal Binalar

Geniş yerleşim alanı, uzun yapı yüksekliği ihtiyaçlarınız için sınırsız alternatifler sunan ön üretimli çelik yapılar; konforlu, dayanıklı, güvenli, sağlam, uzun ömürlü ve esnek boyutlara uygun formda tasarlanabilmesi amacıyla tercih edilir. Ön üretimli olan binaların imalat ve montaj süreleri oldukça kısa olup, tüm bileşenleri ile sökülerek farklı alanlarda tekrar tekrar kullanıma uygundur. Kullanışlı olmasının yanı sıra çok daha kolay temin edilebilir olması da bu yapıları bir adım öne taşıyor. 

Bir yapıda kullanılacak olan malzeme kalitesi, o yapının standartlarını ve ömrünü de bir üst seviyeye taşıyacaktır. Bu süreçte önemli olan detay ise uygun rakamlar ile çok daha kaliteli yapı malzemelerini bir araya getirebilmek ve ortaya çıkacak olan yapıyı çok daha sağlıklı bir şekilde sunabilmektir. Ağır Çelik günümüzde en çok hafif çelik yapılar ile karşılaştırılıyor.

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?