Sosyal Binalar

Sosyal Binalar

Belediye binaları, Müze, kütüphane, izci kampı, spor tesisleri gibi kamu binaları için sıkça tercih edilen ürünlerden olan Prefabrik Sosyal Binalar; günümüzde popülaritesini oldukça arttırmıştır. Nakliye ve montaj açısından hem üreticiye hem de kullanıcısına büyük kolaylık sağlayan prefabrik sosyal binaları kullanım yeri ve amacına göre kullanıcısının istediği şekilde tasarlanabilmektedir. Hafifliği ve sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çeken Prefabrik Sosyal Binalar, sağlamlığı ile fark yaratıyor.


Sosyal Binalar
Çekmeköy Belediyesi

Sosyal Binalar
Sultangazi Belediyesi Sosyal Tesisi

Sosyal Binalar
Sağlık Ocağı

Sosyal Binalar
Küçükçekmece Bayamer

Mescitler

Sema Bozkır Anaokulu

Kartal Belediyesi Çocuk Gelişim Merkezi
Kartal Belediyesi Çocuk Gelişim Merkezi
Hafif Çelik Yapı Modelleri

Ağır Çelik Yapılar
Ağır Çelik Binalar

Beton Prekast
Beton Prekast

Endüstriel Binalar
Endüstriyel Binalar

Sosyal Tesisler
Sosyal Binalar

Hızla kurulabilen yapısı ile birçok alanda kullanılmaya başlanan prefabrik sosyal tesis yapılarımızın en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında turizm ve konaklama tesisleri, kafe ve restoranlar, spor kulübü lokali ve yönetim binaları, spor salonları, belediye sosyal tesis binaları gibi birçok farklı alan bulunmaktadır.

Prefabrik Sosyal yapı projelerimizin her biri alanında uzman mimar ve mühendisler kontrolünde deneyimli teknik ofis ekibimizce tasarlanmakta olup yapı güvenliği uygulamaları en iyi kontrolle gerçekleştirilmektedir.

Prefabrik sosyal binalar yeni nesil teknolojik üretim teknikleri sayesinde, proje ile bire bir uygunlukta ve tam malzeme kullanımıyla israf edilmeden üretilmektedir. Prefabrik sosyal binalar, fabrikada kaynaksız vidalı üretim teknolojisinin verdiği kolaylıkla kısa sürede demonte paket sistemle hazırlanmaktadır., Prefabrik sosyal binaları oluşturan çelik yapı sistemli ana taşıyıcılar, duvar blokları ve çatı makasları bu teknolojik hatta üretilirken yapıda kullanılacak pencereler, kapılar, elektrik tesisatları, ekstra kaplama ekipmanları da kullanıma hazır bir şekilde sunulmaktadır.

Prefabrik Sosyal Binalar; bütün hava ve arazi şartlarına özel üretilmiş olup, deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı da dayanıklıdır. Firmaların isteklerine göre özel olarak üretilebilen şantiye binaları yapılar taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip başka bir alana kurulumu kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Hızlı projelendirme sonrası kısa sürede üretim ve kullanıma hazır kurulum avantajıyla prefabrik sosyal binalar kamu binaları ve yönetim binalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olmaya devam edecektir.

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?