Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 1993 yılından bu yana Bozkır Yapı Ltd. Şti., yapı malzemeleri ve inşaat sektöründe yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Firmalarımız, kurumsal yapı ile kurumsal kimlik altında kaliteli ürünler sunmaktadır. Yalnızca yurt içi pazarında değil yurt dışı pazarında da söz sahibi olan firmalarımız müşteri taleplerine cevap verebilmek için kendilerini sürekli olarak geliştirerek büyümekte ve bunu modern yönetim anlayışı ile birlikte gerçekleştirmektedir. 

 Dünya yapı endüstrisindeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip eden Bozkır Yapı Ltd. Şti. konularında uzman mühendis ve mimar kadroları ile ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını ve deprem riskini göz önünde bulundurarak, yapımı kolay, ekonomik, deprem için tam güvenli ve kullanıcı için konfor düzeyi yüksek yapılar ve yapı inşa etmeyi hedeflemektedir. 

 Kendini geliştiren bir sisteme sahip olan Bozkır Yapı Grup, büyüme hedefleri doğrultusunda, sektördeki başarısı ve sağlam adımları sayesinde kendilerini “Prefabrik Yapılar ve Konteyner” alanlarında da geliştirmiştir. 

PROFABRİK olarak prefabrik yapı , hafif çelik sistem konutlar, ofis ve yaşam konteynerleri üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Şantiye ofis binaları, yemekhaneler, yatakhaneler , wc duş üniteleri, müstakil konutlar gibi ihtiyaçlarınızı isteğinize göre projelendirip üretim ve montajını yapmaktayız. Şirket prensibi; Teknolojiyi ve kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda sunmak için kullanmaktır.

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?