Menu
Your Cart

Türkiye'nin Konteyner ve Prefabrik Markası. Konteyner Fiyatları, Prefabrik Ev, Villa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Blog Sayfası RSS Feed

06 Eyl 3 Artı 1 Prefabrik Ev
profabrik 0 144
Son yıllarda evlerde en çok aranan özellik doğa ile iç içe yaşamanızı sağlayacak hazır yapı çözümleri olmuştur. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren 3 artı 1 prefabrik evler popülaritesini günden güne arttırmıştır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen 3+1 prefabrik evler, kısa zamanda kurulum, kaliteli malzeme kullanımı ve eko..
03 Eyl Garajlı Prefabrik Ev
profabrik 0 143
Garajlı Prefabrik EvCovid-19 salgını süresince en çok aranan ve tercih edilen ürünlerin başında konteyner binalar gelmektedir. Hazır yapı ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren konteyner binalar popülaritesini günden güne arttırmıştır. Tercih edilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen, tüm tesisatı kurulu halde teslim edilen konteyner binala..
01 Eyl 3x8 Konteyner
profabrik 0 71
Son zamanlarda en çok aratılan ürünlerin başında gelen 3x8 konteyner yapılar, uygun maliyeti ve dayanıklı yapısı ile sıkça kullanılan ürünlerimiz arasına girmiştir. Yüksek izolasyonlu sandviç panel üretimli, 3x8 konteyner yapılar, gerçek anlamda enerji tasarrufu sağlayan sistemiyle enerji harcaması bütçe hesabına önem verenlerin tercihi olmaya deva..
31 Ağu Preffabrik Yapı Evler
profabrik 0 48
Prefabrik Ev YapılarPandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile yakın konut alanları oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren yapı çeşidi ise prefabrik yapılardır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen prefabrik yapılar, kısa sürede kurulum ve ekonomik fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir alternatif sunmaktadır.İster 20 m..
29 Ağu Yerli Prefabrik
profabrik 0 344
Yerli PrefabrikPandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile yakın konut alanları oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren yapı çeşidi ise prefabrik yapılardır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen prefabrik yapılar, kısa sürede kurulum ve ekonomik fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir alternatif sunmaktadır.İster 20 m2 lik..
29 Ağu Yatakhane Konteyner Nedir?
profabrik 0 29
Yatakhane Konteyner Nedir?Pratik yapı çözümleri olarak Yatakhane Konteyner modelleri, İnşaat şantiyeleri, maden kamp alanları yoğunluklu olmak üzere devlet ve özel okullar, huzur evleri, sosyal tesisler, hastaneler ve askeri kışla gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kullanıcılarına adeta evindeymiş gibi hissettiren Profabrik Yatakhane modelleri popülar..
28 Ağu Villa Yapı Prefabrik Ev Fiyatları
profabrik 0 220
Villa Yapı Prefabrik Ev FiyatlarıSon yıllarda doğaya yakın olma isteği ile ilgi duyulan ve her geçen gün daha fazla tercih edilen Villa Yapı tarzı Prefabrik ev fiyatları oldukça avantajlı bir yapı seçeneği sunmaktadır. Pandemi sürecinin uzaması ile hayallerinizdeki villa yapı prefabrik ev fiyatları ile ekonomik ve istenen kaliteye sahip seçenekleri..
27 Ağu Villa Tipi Prefabrik Evler
profabrik 0 146
Villa Tipi Prefabrik Evlerİster tek katlı ister 2 katlı isterseniz çatı aralı dubleks konut ihtiyacınız varsa villa tipi prefabrik evler farklı seçenekleri ile hizmetinizde. Karakalem kağıda amatörce çizdiğiniz hayalinizin bitmiş halini karşınızda görmeniz çok da zor değil.Arsanız var ama boş duruyor, çocuklar evin içinde sıkılmış, herkes toprakla ..
24 Ağu Villa Prefabrik Ev Fiyatları 2021
profabrik 0 176
Villa Prefabrik Ev Fiyatları 2021Özellikle 2020 yılının başından itibaren tüm dünyayı etkileyen salgınla birlikte son yıllarda doğaya yakın olma isteği ile ilgi duyulan ve her geçen gün daha fazla tercih edilen Villa Prefabrik ev fiyatları oldukça avantajlı bir yapı seçeneği sunmaktadır. Pandemi sürecinin uzaması ile hayallerinizdeki villa yapı pre..
23 Ağu 2 Katlı Prefabrik Ev
profabrik 0 134
2 Katlı Prefabrik Ev2 katlı prefabrik evler, kolayca kurulumu yapılabilen, bunun yanında ihtiyaç anında hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilen hazır yapı çözümleridir. 2 katlı prefabrik Evler, kullanıcılarına sunduğu konfor ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen betonarme ev modellerine göre tercih edilmesi için birçok n..
22 Ağu Yapı Prefabrik
profabrik 0 182
Yapı PrefabrikPandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile yakın konut alanları oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren yapı çeşidi ise prefabrik yapılardır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen prefabrik yapılar, kısa sürede kurulum ve ekonomik fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir alternatif sunmaktadır.İster 20 m2 lik ..
20 Ağu Villa Prefabrik Ev Fiyatları
profabrik 0 178
Villa Prefabrik Ev FiyatlarıBağım var bahçem var ama içine bir türlü şöyle güzel, ekonomik ve kullanışlı bir ev yaptıramıyoruz diyenler!Çocuklar dört duvar arasında sıkıldı, yakınlarda bir bahçe alıp içine kesemize uygun güzel bir ev yaptıralım hayali kuranlar!Memlekete gidiyoruz ama kalacak yerimiz yok bağ bahçe var ama ev yapamadık bir türlü diye..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 552 (46 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.