2 Katlı Prefabrik

2021 yılının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Çift katlı hazır evler, son Zamanlarda popülerliğini oldukça arttırmıştır. Uygun maliyeti ile tüm beklentilerinize cevap veren çift katlı hazır evler ile doğada içe içe yaşama imkânı bulacaksınız. Modeli ve büyüklüğü müşterilerin isteğine göre değiştirilebilen Çift Katlı Hazır Evler, kullanıcılarına hızlı ve etkili bir çözüm sunmaktadır. 

Kaliteli malzemelerden üretilen bu hazır yapılar oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede prefabrik yapı ortalama olarak 30 yıl boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Hızlı bir şekilde üretilen çift katlı prefabrik evler sıkça kullanılan ürünler arasına girmiştir. 

Fabrika ortamında projeye uygun olarak üretilen prefabrik çift katlı hazır evler galvanizli yapı çeliği ile karkası ve çatısı  kurulur, çift katlı prefabrik evlerde duvar olarak 10 cm kalınlığında eps dolgulu betopan paneller kullanılmaktadır. 

Temel imalatı için hazırlanan planın sahada uygulanması sonrası profabrik uzman ekiplerince  çift katlı prefabrik evinizin montajı başlar ve 15 gün içinde bitirilerek teslim edilir. Galvanizli yapı çeliği kullanılması nedeniyle bina ağırlığı normal binalardan 10 kat daha hafif olmakta olup ve bu nedenle deprem etkisine bina daha az maruz kalmaktadır. Kendinize ait bir ev hayali kuranlar için çift katlı prefabrik evler, kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Çatı kaplamasından, dış cephe boya rengine, oda dizaynı ve oda sayısına kadar tüm detaylarına sizin karar verebildiğiniz 2 Katlı prefabrik evler kullanıcılarına kullanım rahatlığı sağlıyor. 

Çift katlı prefabrik evler, en zor iklim ve arazi şartlarına dayanıklı üretilmekte olup kusursuz yalıtımı ile dört mevsim yaşam olanağı sağlar. Yangın, su baskını ve deprem gibi diğer doğal afetlere dayanacak şekilde üretilen 2 katlı prefabrik evler ile kusursuz bir yaşamın kapılarını aralıyoruz.