Son yıllarda evlerde en çok aranan özellik doğa ile iç içe yaşamanızı sağlayacak hazır yapı çözümleri olmuştur. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren 3 artı 1 prefabrik evler popülaritesini günden güne arttırmıştır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen 3+1 prefabrik evler, kısa zamanda kurulum, kaliteli malzeme kullanımı ve ekonomik fiyat avantajı ile sıkça tercih edilen ürünlerimiz arasına girmiştir 

İster 20 m2 lik isterseniz 200 m2 lik yaşam alanlarınız için yapmanız gereken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlara uygun alternatiflerimizden birini web sitemizden veya mağaza sayfamızdan bizelere ulaşmaktadır. 

Kurulum öncesi temel uygunluğu ve ölçüler kontrol edilmekte böylece kurulum süresince hızlı ve hatasız bir yapı oluşturulmaktadır. Temel planında işaretlenen yerlerden tesisat çıkışları ve hatları yapılmakta, sonradan montajı yapılan vitrifiyeler ve dolaplarla mekanlar tamamlanmaktadır. 

Dış ve iç duvarlarda galvanizli yapı karkası kullanılan üç katlı prefabrik evlerde yalıtım olarak eps, taş yünü, cam yünü gibi alternatifler tercih edilmektedir. Tavanlarda ıslak hacimlerde yeşil alçıpan, kuru hacimlerde ise beyaz alçıpan plakalar kullanılarak kaplama yapılmaktadır. 

Dış duvarlarda renk seçenekleri ve kaplama seçenekleri ile istediğiniz evi oluşturmak sandığınızdan daha kolay. Konusunda uzman ekiplerimiz proje aşamasında gördüğünüz prefabrik evi kısa sürede inşa ederek kullanıma hazır hale getirilmektedir. 

Hızlı projelendirme sonrası kısa sürede üretim ve kullanıma hazır kurulum avantajıyla 3+1 prefabrik evler en çok tercih edilen ürünlerden biri olmaya devam edecektir.