Anahtar Teslim Prefabrik Ev

Anahtar teslim prefabrik evler, adından da anlaşılacağı üzere kurulacağı alana yerleştirilen prefabrik yapıların tüm eksiklerinin tamamlanıp müşterisine teslim edilmesidir. Anahtar teslim prefabrik evlerde tüm işçilik firmamızca üstlenilmekte olup, tarafımızca sahibine teslim edilmektedir. Bu doğrultuda, ödemenin yapılması ve tapu işlemlerinin tamamlanması durumunda, alıcının konutun anahtarını alması eş zamanlı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede, Prefabrik yapıyı teslim alma süreci hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır. 

Hızla kurulabilen yapısı ile birçok alanda kullanılmaya başlanan anahtar teslim prefabrik evlerin en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında villalar, yazlık evler, yaşam alanları gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır.  

Anahtar Teslim Prefabrik Ev projelerimizin her biri alanında uzman mimar ve mühendisler kontrolünde deneyimli teknik ofis ekibimizce tasarlanmakta olup yapı güvenliği uygulamaları en iyi kontrolle gerçekleştirilmektedir. 

Anahtar Teslim Prefabrik Evlerimiz; kar, fırtına gibi tüm olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Farklı iklim koşullarına için de özel üretilebilen konteynerler taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip kurulumu gerçekleştirilmektedir. Elektrik kaynaklı yangınlara ve deprem gibi diğer doğal afetlere dayanacak şekilde tasarlanan prefabrik binalarımız ile kusursuz bir hizmet sunuyoruz.     

Anahtar Teslim Prefabrik Evler yeni nesil teknolojik üretim teknikleri sayesinde, proje ile bire bir uygunlukta ve tam malzeme kullanımıyla israf edilmeden üretimi gerçekleştirilmektedir. Anahtar teslim prefabrik evler, fabrikada kaynaksız vidalı üretim teknolojisinin verdiği kolaylıkla kısa sürede demonte paket sistemle hazırlanmakta olup, Anahtar teslim prefabrik evlerin yapısını oluşturan çelik yapı sistemli ana taşıyıcılar, duvar blokları ve çatı makasları bu teknolojik hatta üretilirken yapıda kullanılacak pencereler, kapılar, elektrik tesisatları, ekstra kaplama ekipmanları da kullanıma hazır bir şekilde kullanılmaktadır.