Bahçeli Prefabrik Evler


COVİD-19 salgını ile beraber kalabalıktan kaçma eğilimi, bahçeli prefabrik evlerin popülaritesinin iyiden iyiye arttırmıştır. Hiç şüphesiz ki bahçeli prefabrik evlerpandemi öncesi zamanlarda da birçok kişinin hayaliydi. Ancak şimdilerde bahçeli ve bağımsız bir evde yaşama arzusu; bir tercih değil, neredeyse bir zorunluluk hale dönüştü. 

Bahçeli prefabrik evler, kolayca kurulumu yapılabilen, bunun yanında ihtiyaç anında hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilen hazır yapı çözümleridir. Bahçeli Prefabrik Evler, kullanıcılarına sunduğu konfor ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen betonarme ev modellerine göre tercih edilmesi için birçok neden bulunmaktadır. 

Yüksek izolasyonlu yeni nesil bahçeli prefabrik evler, doğal afetlere karşı en güvenli yapı modelleri arasında yer almaktadır. Pratik bir kullanıma sahip olan bahçeli prefabrik evler; çiftlik evi, yazlık veya daimî yaşam alanı olarak da kullanılabilmektedir. Betonarme yapılara kıyasla uzun inşaat süreçleri gerektirmeyen bu prefabrik evler istenildiği zaman kolayca sökülüp başka bir arazi üzerine rahatlıkla kurulabilmektedir. 

Bahçeli Prefabrik evlerde kullanılan paslanmaz yüksek galvaniz metaller sayesinde prefabrik evlerin güvenliği en üst düzeye çıkmaktadır. Bu güvenlikli metal sistemi prefabrik evlerin alt ve üst ana şasesiyle duvar dikmelerinde aynı standartlarda kullanılmakta olup yapıyı depreme karşı son derece güvenlidir. 

Fabrika ortamında üretilen bahçeli prefabrik evler tüm olumsuz şartlarda dayanıklı olup uzun ömürlü yapısı ile yıllarca kullanılabilmektedir. Prefabrik evlerin İnşaatında kullanılan TSE belgeli ve uzun süreli kullanıma olanak sağlayan malzemeler sayesinde bakım maliyetleri de oldukça düşüktür. Bahçeli prefabrik evler elektrik tesisatı, temiz ve atık su tesisatı, duş alanları ve su giderleri montajı tamamlanarak kullanıma hazır bir biçimde üretilip teslim edilmektedir. 

Tasarımı ve kullanışlı özellikleriyle sıkça tercih edilen Bahçeli Prefabrik Evler, sıradan betonarme evlere kıyasla daha az maliyet gerektirmektedir. Mimari tasarımındaki estetik görünümü ile fark yaratan prefabrik evler; sağlam montaj ve kurulumu sayesinde, doğal afet gibi risk durumlarına karşı çok pahalı maliyete sahip betonarme binalara kıyasla daha konforludur. 

Profabrik olarak prefabrik yapılar alanında uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile en iyi fiyatlarla en kaliteli yapıları sunuyoruz. Hemen bize ulaşın ve sizin için en uygun konteyner ev konseptlerini öğrenebilirsiniz.