Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Ev

Hızlı yapı çözümü olarak bilinen ve kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan çelik konstrüksiyon evler, kullanıcılarına kusursuz bir rahatlık, estetik ve güven sunuyor. Ana taşıyıcıları galvaniz paslanmaz hafif çelik yapı sistemi ile üretilen çelik konstrüksiyon evler, çoklu projelerde kısa sürede üretimi, hızlı kurulumu ve sağlam yapısı ile çokça tercih ediliyor. 

Çevre dostu prefabrik ev üretim teknolojisi ve dayanıklı malzeme tercihleriyle öne çıkan Profabrik çelik konstrüksiyon evler, izolasyonu ile de evlerinizde maksimum izolasyon sağlıyor. Çelik Konstrüksiyon evler, modüler yapısıyla sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır. Taşıdığı özelliklerle ile kullanıcılarına en kaliteli yaşam alanlarını sunan Çelik konstrüksiyon evler, sadece günlük yaşam alanları için villalar, depolar, yazlıklar gibi yapılarda da tercih edilmektedir. 

Neden Çelik Konstrüksiyon Ev? 

Profabrik Çelik Konstrüksiyon evler, ince kesitli çeliklerden oluştuğu için diğer yapı türlerine göre 10 kat daha hafiftir. Depremden diğer yapılara göre çok daha az etkilenir. Kötü zemin koşullarında bile uygulanabilir hafif ve sağlam bir sistemdir. Yüksek dayanımı nedeni ile hafif çeliğin öz ağırlığının taşıdığı yükün, yararlı yüke oranı çok küçüktür. Ayrıca Çelik konstrüksiyon evler, Binanızı oluşturan taşıyıcı panellerin tamamı bilgisayar kontrollü üretim tesislerimizde imal edildiğinden herhangi bir hata payı bulundurmamaktadır. 

Profabrik çelik konstrüksiyon evlerin İç cephe kaplamalarında özel duvar sistemi kullanılmakta olup bu sayede ile çelik ev yapısının estetik bir görünüm kazanması sağlanır. Yine iç duvar kaplamasında alçıpan ya da talebe göre istenirse yangına karşı dayanıklı olan pembe alçıpan levhalar kullanılmaktadır. İç duvarlarda gerçekleşme ihtimali olan terlemeyi engellemek ve ayrıca izolasyonu arttırmak için yapının iç duvarlarındaki profil üzerine naylon çekilir. Talep edilirse, iç duvarlarda çift kat alçıpan uygulanabilir. Çelik Konstrüksiyon evlerde Sistem elemanları diğer yapı tekniklerinde olduğu gibi çalışan ve şekil değiştiren malzemelerden oluşmadığı için doğru şekilde yalıtıldığında yapısal değişiklik göstermez. Böcek ve benzeri haşere oluşumuna yol açmaz. Ayrıca Kullanılan bütün profiller yüksek çinko kaplamalı galvaniz malzemeden üretilmiştir. Montaj sırasında uygulanan üstün izolasyon tekniği sayesinde çelik konstrüksiyon evlerin uzun ömürlü olması sağlanır. Çelik konstrüksiyon evler, istenilen tüm özelliklerde hazırlanabilmekte olup kullanıcılarına kolay ve hızlı çözümler sunmaktadır.  

Deprem ve yangınlara karşı dayanıklı olan çelik konstrüksiyon evler,aynı büyüklükte betonarme yapıdan 3 kat daha sağlamdır. Toplam yapı ağırlığının betonarme binadan çok daha hafif olması nedeniyle yanal deprem yükleri büyük oranda azalmaktadır. 

Pratik bir kullanıma sahip olan çelik konstrüksiyon evler; çiftlik evi, yazlık veya daimî yaşam alanı olarak da kullanılabilmektedir. Üstelik diğer yapılar gibi uzun inşaat süreçleri gerektirmeyen bu evleri dilediğiniz zaman söküp başka bir arazi üzerine gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. 

Profabrik Çelik Konstrüksiyon evler ile İstediğiniz her araziye uygun olarak, şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe, estetik, rahat ve kullanışlı bir eve sahip olabilirsiniz