Dubleks Çelik Evler

Hızlı yapı çözümü olarak bilinen ve kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan dubleks çelik evler, kullanıcılarına kusursuz bir rahatlık, estetik ve güven sunuyor. Ana taşıyıcıları galvaniz paslanmaz hafif çelik yapı sistemi ile üretilen dubleks çelik evler, çoklu projelerde kısa sürede üretimi, hızlı kurulumu ve sağlam yapısı ile sıkça tercih edilmektedir. 

Çevre dostu prefabrik ev üretim teknolojisi ve dayanıklı malzeme tercihleriyle öne çıkan Profabrik dubleks çelik evler, izolasyonu ile de evlerinizde maksimum izolasyon sağlıyor. Dubleks çelik evler, modüler yapısıyla sökülüp başka yere taşınabilir özelliğe sahiptir ve deprem bölgelerinde betonarme evlere göre çok daha güvenli, çok sağlam ve dayanıklıdır. Taşıdığı özelliklerle ile kullanıcılarına en kaliteli yaşam alanlarını sunan Dubleks çelik evler sadece günlük yaşam alanları için villalar, depolar, yazlıklar gibi yapılarda da tercih edilmektedir. 

Profabrik Dubleks çelik evler, ince kesitli çeliklerden oluştuğu için diğer yapı türlerine göre 10 kat daha hafiftir. Depremden diğer yapılara göre çok daha az etkilenir. Kötü zemin koşullarında bile uygulanabilir hafif ve sağlam bir sistemdir. Yüksek dayanımı nedeni ile hafif çeliğin öz ağırlığının taşıdığı yükün, yararlı yüke oranı çok küçüktür. Ayrıca Dubleks çelik evler, Binanızı oluşturan taşıyıcı panellerin tamamı bilgisayar kontrollü üretim tesislerimizde imal edildiğinden herhangi bir hata payı bulundurmamaktadır. 

Deprem ve yangınlara karşı dayanıklı olan dubleks çelik evler, aynı büyüklükte betonarme yapıdan 3 kat daha sağlamdır. Toplam yapı ağırlığının betonarme binadan çok daha hafif olması nedeniyle yanal deprem yükleri büyük oranda azalmaktadır. 

Profabrik dubleks çelik evler ile İstediğiniz her araziye uygun olarak, şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe, estetik, rahat ve kullanışlı bir eve sahip olabilirsiniz.