Hazır Konteyner Ev Fiyatları


2021 konut modelinde minimalist yaşam trendinin oldukça etkili olduğunu gözlenmektedir.---. Minimalizm, yaşam alanından tasarıma, iç dekorasyondan ev eşyalarına geçmeyi hedefleyen bir akımdır. Mutluluğu çok az nesneyle yakalama fikrinden yola çıkan bu minimalist akımın etkisi, 2021 yılında konteyner ev modelinin tasarımına da etki etti. En küçük yaşam alanı için cazip konteyner ev fiyatları da bu trendi takip edenlerin kolaylıkla ev sahibi olmalarının önünü açıyor. 2021 yılında konteyner evlerin model ve tasarımına ilham veren bir diğer olgu da kuşkusuz pandemi sürecidir. 2020 yılı başı itibarıyla COVID-19'un neden olduğu pandemi etkisi dünya genelinde uzun süreli olup, 2021 konteyner ev modeline de yansımaktadır. Konteyner yapı modeli, pandemi sırasında insan sağlığını korumayı ve güvenli yaşam alanları oluşturmayı da oldukça kolaylaştırıyor.

Salgın döneminde müstakil ev talebi en çok sorulan konteyner ev modelleri 1+1 ve 2+1 oldu. 21 metrekare standart 1+1 konteyner fiyatı müstakil ev arayanlara hayallerini gerçekleştirmeleri için en iyi fırsatı sunuyor. Bu konteyner planında ortada akıllıca yerleştirilmiş bir banyo ve duş odasının yanı sıra iki ayrı oda bulunuyor. Bu modele ek çatı uygulanarak cepheye boydan boya balkon eklenebilir. Balkonla birlikte bu konteyner ev modelinin büyüklüğü 35 metrekareye çıktı. Aynı zamanda balkonların artmasıyla birlikte çatı konteyner konut fiyatları açısından en cazip konut bütçesi ortaya çıkıyor. Modern mimari tasarımı ile konut sektörüne yenilik getiren prefabrik ev, müstakil evlerin beklentilerini kolaylıkla karşılıyor.


Yenilikçi tasarım, özel bilgisayar yazılımında statik olarak hesaplanır ve tarihi anda modern prefabrik ev modeli ortaya çıkar.Bu ev birçok avantajı ile 2021 yılında konteyner ev modelinin ve fiyatının gözdesi. Türkiye'nin her yerine tır ile yüklenebilir ve kurulumu yapıldıktan 6 saat sonra hizmetinize sunulur. Aynı gün bir konteyner eve yerleşerek evin sahibi olursunuz. Ayrıca lüks konutların beklentilerini karşılayan komple sandviç panel sistemli duvar ve çatıları, çift kat yalıtımlı cam pencereleri ve özel panel sistem kapıları bulunmaktadır. Çatı ayrıca eve balkonla birlikte uygulanarak, konteyner evin yalıtım tabakası yeni bir seviyeye yükseltildi. Kullanım sırasında sağladığı yüksek enerji tasarrufu ile herkesi memnun eder. 1+1 uçağın 21 metrekare ve 35 metrekare konteyner evleri en popüler modellerden biri. 21 metrekarelik konteyner ev model ailesinde kullanımı her detay düşünülmüştür. Girişte yapı kotuna göre en ideal genişliğe sahip salon bulunmaktadır. Bu salondan başka bir bağımsız odaya geçiş vardır.