İşçi Konteyneri

Yenilikçi Prefabrik yapı teknolojisiyle üretimi gerçekleştirilen işçi konteynerleri, demonte sistemiyle hızlı nakliye ve yerinde kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajı sağlamaktadır. İşçi konteynerleri başta inşaat projeleri olmak üzere yol yapım, havalimanı, köprü ve baraj, enerji ve madencilik gibi çok sayıda önemli projede aktif olarak kullanılmaktadır. 

İnşaat sektörü için üretilen işçi konteynerleri sağladığı birçok avantajı ile şantiye sahasında sıkça tercih edilmektedir. Çalışan personele göre projelendirerek tek katlı, iki katlı, üç katlı ve dört katlı birleşimli olarak üretilen pratik, ekonomik ve yüksek kaliteli yeni nesil konteynerler şantiye alanlarında büyük avantajlar sağlamaktadır. İşçi Konteynerleri ayrıca, Demonte sistemli ön üretimle zorlu şantiye saha şartlarına bile kolayca taşınabilmekte yerinde vidalı geçmeli sistemin verdiği avantajla çok kısa sürelerde kullanıma hazır kurulum yapılabilmektedir. 

İşçi konteynerleri sayesinde barınma, yemek yeme, duş ya da WC gibi hizmetler için masraf yapmaya gerek kalmadan uğraşmadan, tek bir yapıda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yeni nesil prefabrik üretim teknolojisiyle modern tesislerde imal ederek kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştirdiğimiz işçi konteynerlerimizle en büyük iki sorunununuz olan yapı yatırım bütçenizi ve inşa sürelerini minimize ederek müşterilerimize hazır yapı çözümleri sunuyoruz. 

İşçi Konteynerleri; tüm olumsuz hava ve arazi şartlarına özel üretilmiş olup, deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı ekstra dayanıklıdır. Firmaların isteklerine göre özel olarak üretilebilen şantiye binaları yapılar taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip başka bir alana kurulumu gerçekleştirilebilir. 

İşletmenizin işçi konteyner ihtiyacını hızlı ve işlevsel bir biçimde çözmek için web sitemizi ziyaret edebilir, mağaza sitemizi ziyaret edebilir ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.