Konteyner Bina

Covid-19 salgını süresince en çok aranan ve tercih edilen ürünlerin başında konteyner binalar gelmektedir. Hazır yapı ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren konteyner binalar popülaritesini günden güne arttırmıştır. Tercih edilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen, tüm tesisatı kurulu halde teslim edilen konteyner binalar, hızlı kurulum avantajı, kaliteli malzeme kullanımı ve ekonomik fiyat avantajı ile sıkça tercih edilen ürünlerimiz arasına girmiştir. 

Tam yapı güvenliği sağlanmış özel çelik karkasıyla konteyner bina yapılarımız, iç mekân ergonomisiyle kullanıcılarına keyif veren yaşam alanları sağlamaktadır. Deprem gibi etkenlere karşı tam güvenli yapı özelliği, uzun ömürlü kullanım standardı gibi üstünlükler konteyner binaların, hayatın her alanında güvenilir yapı çözümü olarak tercih edilmesini sağlamıştır. Konteyner binaların yaygın kullanım alanları arasında kalıcı konut, lüks konteyner evler, şantiye konteyner, ofis yer almaktadır. 

Konteyner bina çözümlerimiz; kar, fırtına gibi tüm olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Farklı iklim koşullarına için de özel üretilebilen konteynerler taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip kurulumu gerçekleştirilmektedir. Elektrik kaynaklı yangınlara ve deprem gibi diğer doğal afetlere dayanacak şekilde tasarlanan konteyner binalarımız ile kusursuz bir hizmet sunuyoruz.     

Konteyner bina yapılarımız, standart planlarla sunulduğu gibi, isteğinize göre uygun ölçülerde de üretilebilmektedir. Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak imal edilen ürünlerimiz, kullanıldıkları ortamdan bağımsız olarak maksimum seviyede performans gösterecek ve sizi ek çözümler arama derdinden kurtaracaktır. 

Konteyner bina yapılarımız ile kendinize yaşam veya çalışma alanları yaratabilirsiniz. Estetik ve kaliteden ödün vermeden, istediğiniz renk ve modellerde konteyner yapılara sahip olabilirsiniz. Ayrıca organizasyonlar ve iş yeri alanlarınız için konteyner yapıları tercih edebilir, ileriki dönemlerde belirlenecek alanlara gönül rahatlığı ile taşıyabilirsiniz.