3x3 Konteyner

Son zamanlarda en çok aratılan ürünlerin başında gelen 3x3 konteyner yapılar, uygun maliyeti ve dayanıklı yapısı ile sıkça kullanılan ürünlerimiz arasına girmiştir. Yüksek izolasyonlu sandviç panel üretimli, 3x3 konteyner yapılar, gerçek anlamda enerji tasarrufu sağlayan sistemiyle enerji harcaması bütçe hesabına önem verenlerin tercihi olmaya devam etmektedir. 

Profabrik demonte 3x3 Konteynerler, uzun ömürlü ve güvenli çelik galvaniz yapısıyla, yüksek izolasyonu ve esnek tasarımı ile beğeninize göre fabrikada üretilip, hızlıca dilediğiniz yerde monte edilebilir özelliktedir. Geniş kullanım alanı ihtiyaçlarında tek katlı veya çift katlı olarak konteyner ev çözümü sunulmaktadır.3x3 konteyner ev çözümleri sunulmaktadır. 

3x3 Konteyner yapılarda en ve uzunluk baz alınarak yapılmış olup iç ölçüde farklı firma üretimlerine göre iç planda 5 ila 20 cm’ye varan ölçülerde daralma söz konusu olabilmektedir. 

Dış ve iç duvarlarda galvanizli yapı karkası kullanılan 3x3 konteyner yapıların yalıtımında  eps, taş yünü, cam yünü gibi alternatifler tercih edilmektedir. Tavanlarda ıslak hacimlerde yeşil alçıpan, kuru hacimlerde ise beyaz alçıpan plakalar kullanılarak kaplama yapılmaktadır. 

Profabrik 3x3 Konteyner yapılar sandviç panelli yapı sistemiyle PVC pencerelerinden iç kapılarına, elektrik ve su tesisatlarından mutfağına, mineflolu zemin döşemesinden izolasyonuna kadar tamamlanıp teslim edilmektedir. 

Kaliteli malzemelerden üretilen 3x3 konteynerler oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede 
prefabrik yapı ortalama olarak 30 yıl boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.  

İster 20 m2 lik isterseniz 100 m2 lik konteyner ihtiyaçlarımız için yapmanız gereken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlara uygun alternatiflerimizden birini web sitemizden veya mağaza sayfamızdan bizlere ulaşmaktır.