Tuvalet Konteyner

Tuvalet Konteynerler, dış mekanlarda ve inşaat şantiye alanlarında çalışanların duş, tuvalet ve hijyen ihtiyaçlarını karşılayan hazır yapı çözümleridir. Tuvalet Konteynerler prefabrik yapısı sayesinde kolayca inşa edilip sökülebilmekte olup kullanıcısına ekstra kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Tuvalet konteynerleri, istenen tüm iklim şartlarına göre yeterli izolasyonlar barındırmakta olup aynı zamanda yeterli ses ve su yalıtımına da sahiptir. Bu yapılar; konser alanları, spor organizasyon alanları, fuar ve panayırlar gibi etkinliklerde hızlı ve kolay bir kullanım olanağı sunarak hızlı çözümler sağlamaktadır. Tuvalet Konteynerleri elektrik tesisatı, temiz ve atık su tesisatı, duş alanları ve su giderleri montajı yapılarak kullanıma hazır olarak üretilip teslim edilmektedir. Bu yapılarda istenilen özelliklere sahip malzemeler kullanılmakta olup uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Bu sayede kullanıcılarımızın beklentileri tamamen karşılanmaktadır.

Neden Tuvalet Konteynerleri? 

Son teknolojilerle üretilen Tuvalet Konteynerleri tercih etmenizi sağlayacak birçok neden bulunmaktadır. Son yıllarda özellikle şantiyelerde sıkça tercih edilen bir ürün olan Tuvalet konteynerleri, kısa süreli kurulumu, nakliye avantajı ve düşük maliyeti sebebi ile kullanımı git gide yaygınlaşmıştır.

Tuvalet Konteynerlerimiz, standart planlarla sunulduğu gibi, isteğinize göre uygun ölçülerde de üretilebilmektedir. Yüksek kalitede malzemeler kullanılarak imal edilen ürünlerimiz, kullanıldıkları ortamdan bağımsız olarak maksimum seviyede performans gösterecek ve sizi ek çözümler arama derdinden kurtaracaktır.

Açık arazilerde, fabrikalarda, inşaat alanlarındaki şantiyelerde, plaj, park gibi sosyal merkezlerde, konserlerde, eğlencelerde ve ihtiyaç duyulan her yerde çeşitli kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bu Konteynerler, yüksek kaliteli Malzemelerden üretilmiş olup kullanıcılarına uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Elektrik kaynaklı yangınlara ve deprem gibi diğer doğal afetlere dayanacak şekilde tasarlanan tuvalet konteynerlerimiz ile kusursuz bir hizmet sunuyoruz.