Prefabrik Villa

Her ihtiyacınız düşünülerek tasarlanan Prefabrik Villalar, dayanıklılıkları, esnek tasarımları ve ekonomik fiyatları ile öne çıkmaktadır. Prefabrik villalar sizi şehrin gürültüsünden, karmaşasından ve yorgunluğundan kurtararak, size ailenizle birlikte huzur dolu ve sakin bir anlar konforlu yaşam alanları sunuyor. Kullanıcısına hızlı yapı çözümü sunan prefabrik villalar, kullanıcısına sadece konforlu alanlar sunmakla da kalmıyor, çevre dostu yapısı sayesinde, yaşam alanlarınızı kullanırken çevreye verilen zararı da en aza indirmenizi sağlıyor. Kaynaksız cıvata ile üretilen Prefabrik villalar montajı ve kurulumu da çok kısa süreler içerisinde gerçekleşme olup demonte olarak üretilmektedir. 

Kullanıcılarına kaliteli bir yaşam imkânı sunan prefabrik villa modellerimiz, estetik tasarımları ile öne çıkmaktadır. Bu evler kaliteli malzemeden üretilmekte olup, aynı zamanda size esnek tasarım imkânı sunar. 

Fabrika ortamında üretilen bu hazır yapılar oldukça dayanıklı olup uzun ömürlü yapısı ile güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Hızlı bir şekilde üretilen bu villalar tek katlı, iki katlı ve dubleks olarak çoklu seçeneklerde satışa sunulmaktadır. Prefabrik villa yapılarımızda galvanizli yapı çeliği kullanılmakta ve evlerde paslanma önlenmektedir. İnşaatında kullanılan TSE belgeli ve uzun süreli kullanıma olanak sağlayan malzemeler sayesinde bakım maliyetleri de oldukça düşüktür. Prefabrik villalar elektrik tesisatı, temiz ve atık su tesisatı, duş alanları ve su giderleri montajı tamamlanarak kullanıma hazır bir biçimde üretilip teslim edilir.  

Tasarımı ve kullanışlı özellikleriyle sıkça tercih edilen prefabrik villalar, sıradan evlere kıyasla daha az maliyet gerektirmektedir. Mimari tasarımındaki estetik görünümü ile fark yaratan Prefabrik villalar; kaliteli malzeme kullanımı, sağlam montaj ve kurulumu sayesinde, doğal afet gibi risk durumlarına karşı çok pahalı maliyete sahip betonarme binalara göre daha dayanıklıdır. 

Modern mimari anlayışından çeşitli izleri taşıyan tasarım prefabrik villalar, kusursuz görünüme sahip yeni bir yaşam alanına uygun fiyat seçeneği ile sahip olma fırsatı sunuyor. Kullanışlılığı ve konforu ön plana çıkaran iç mekân planlamalarının yanı sıra modern ve şıklığı ile dikkat çeken dış cephe tasarımları da kusursuz bir görünüm sergiliyor. İhtiyacınıza ve beğeninize uygun seçim yapabileceğiniz farklı metrekare ve planlamaya sahip villa modellerimizde öne çıkan özellikler lüks, konfor ve kullanışlılık oluyor. Çok büyük bir bütçe ayırmadan uygun fiyat seçeneği ile kısa sürede ve kolayca bir ev sahibi olma şansı sunan prefabrik villalar sunduğu avantajlı yönler ile en çok tercih edilen yatırımlar arasında yer alıyor.