Triplex Prefabrik Ev

3 katlı yapılara verilen genel isim triplex şeklindedir. Triplex prefabrik evler de ihtiyacı karşılamak için gün geçtikçe daha fazla tercih edilmeye başlamıştır.

Triplex ev planlamasına önce arsanın konumu ve ihtiyacınızı belirleyerek başlayın. Eğer düşündüğünüz ve ihtiyacınız olan yapıyı triplex bir evle çözmek zorundaysanız profabrik çözümleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Triplex evlerde yapı ağırlığı arttığı için temel planlamasından kullanılan yapı çeliğinin kalınlığına kadar merdiven yerleşiminden çatı kaplamasına kadar bütün detayları proje aşamasında çözerek ilerliyoruz.

Kullanılacak yapı çeliklerinde gereken et kalınlığı ve kesit ölçüleri statik hesap sonucunda belirlenir ve uygulama bu hesaba göre yapılır.

Diğer aşamalarda duvar kalınlıkları, tavan kaplama detayı ve elektrik- sıhhi tesisat ve ısıtma-soğutma işlerinin planlamaları da aynı şekilde hassasiyetle yapılır ve uygulama öncesi her şey masa başında bitirilmiş olur.

Triplex evlerde yapı yüksekliği arttığı için rüzgar etkeni de ayrıca hesaplanarak çözülmektedir. Rüzgar ve deprem yüklerine karşı çapraz bağlantılarla stabilite sağlanır ve yapı uygulamasında ve sonrasında sürpriz hiçbir sonuçla karşılanmamış olur.

Triplex yani 3 katlı prefabrik ev ihtiyacınız var ise çözüm Profabrik de.