Menu
Your Cart

Türkiye'nin Konteyner ve Prefabrik Markası. Konteyner Fiyatları, Prefabrik Ev, Villa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Blog Sayfası RSS Feed

02 Kas Hazır Konteyner Ev Fiyatları
profabrik 0 245
Hazır Konteyner Ev Fiyatları2021 konut modelinde minimalist yaşam trendinin oldukça etkili olduğunu gözlenmektedir.---. Minimalizm, yaşam alanından tasarıma, iç dekorasyondan ev eşyalarına geçmeyi hedefleyen bir akımdır. Mutluluğu çok az nesneyle yakalama fikrinden yola çıkan bu minimalist akımın etkisi, 2021 yılında konteyner ev modelinin tasarımı..
01 Kas 2 Katlı Prefabrik Bahçeli Evler
profabrik 0 19
Salgın ile beraber kalabalık alanlardan kaçma eğilimi, bahçeli prefabrik evlerin popülaritesinin iyiden iyiye arttırmıştır. Hiç şüphesiz ki bahçeli prefabrik evler, pandemi öncesi zamanlarda da birçok kişinin hayaliydi. Ancak şimdilerde bahçeli ve bağımsız bir evde yaşama arzusu; bir tercih değil, neredeyse bir zorunluluk hale dönüştü. Bahçeli pref..
01 Kas 2 Katlı Prefabrik Ev
profabrik 0 184
2 Katlı Prefabrik Ev2 katlı prefabrik evler, kolayca kurulumu yapılabilen, bunun yanında ihtiyaç anında hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilen hazır yapı çözümleridir. 2 katlı prefabrik Evler, kullanıcılarına sunduğu konfor ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen betonarme ev modellerine göre tercih edilmesi için birçok n..
01 Kas 2 Katlı Prefabrik
profabrik 0 206
2 Katlı Prefabrik2021 yılının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Çift katlı hazır evler, son Zamanlarda popülerliğini oldukça arttırmıştır. Uygun maliyeti ile tüm beklentilerinize cevap veren çift katlı hazır evler ile doğada içe içe yaşama imkânı bulacaksınız. Modeli ve büyüklüğü müşterilerin isteğine göre değiştirilebilen Çift Katlı Hazı..
06 Eyl 3 Artı 1 Prefabrik Ev
profabrik 0 201
Son yıllarda evlerde en çok aranan özellik doğa ile iç içe yaşamanızı sağlayacak hazır yapı çözümleri olmuştur. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren 3 artı 1 prefabrik evler popülaritesini günden güne arttırmıştır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen 3+1 prefabrik evler, kısa zamanda kurulum, kaliteli malzeme kullanımı ve eko..
03 Eyl Garajlı Prefabrik Ev
profabrik 0 184
Garajlı Prefabrik EvCovid-19 salgını süresince en çok aranan ve tercih edilen ürünlerin başında konteyner binalar gelmektedir. Hazır yapı ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap veren konteyner binalar popülaritesini günden güne arttırmıştır. Tercih edilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen, tüm tesisatı kurulu halde teslim edilen konteyner binala..
01 Eyl 3x8 Konteyner
profabrik 0 95
Son zamanlarda en çok aratılan ürünlerin başında gelen 3x8 konteyner yapılar, uygun maliyeti ve dayanıklı yapısı ile sıkça kullanılan ürünlerimiz arasına girmiştir. Yüksek izolasyonlu sandviç panel üretimli, 3x8 konteyner yapılar, gerçek anlamda enerji tasarrufu sağlayan sistemiyle enerji harcaması bütçe hesabına önem verenlerin tercihi olmaya deva..
31 Ağu Preffabrik Yapı Evler
profabrik 0 83
Prefabrik Ev YapılarPandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile yakın konut alanları oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren yapı çeşidi ise prefabrik yapılardır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen prefabrik yapılar, kısa sürede kurulum ve ekonomik fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir alternatif sunmaktadır.İster 20 m..
29 Ağu Yerli Prefabrik
profabrik 0 409
Yerli PrefabrikPandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile yakın konut alanları oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren yapı çeşidi ise prefabrik yapılardır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen prefabrik yapılar, kısa sürede kurulum ve ekonomik fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir alternatif sunmaktadır.İster 20 m2 lik..
29 Ağu Yatakhane Konteyner Nedir?
profabrik 0 40
Yatakhane Konteyner Nedir?Pratik yapı çözümleri olarak Yatakhane Konteyner modelleri, İnşaat şantiyeleri, maden kamp alanları yoğunluklu olmak üzere devlet ve özel okullar, huzur evleri, sosyal tesisler, hastaneler ve askeri kışla gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kullanıcılarına adeta evindeymiş gibi hissettiren Profabrik Yatakhane modelleri popülar..
28 Ağu Villa Yapı Prefabrik Ev Fiyatları
profabrik 0 281
Villa Yapı Prefabrik Ev FiyatlarıSon yıllarda doğaya yakın olma isteği ile ilgi duyulan ve her geçen gün daha fazla tercih edilen Villa Yapı tarzı Prefabrik ev fiyatları oldukça avantajlı bir yapı seçeneği sunmaktadır. Pandemi sürecinin uzaması ile hayallerinizdeki villa yapı prefabrik ev fiyatları ile ekonomik ve istenen kaliteye sahip seçenekleri..
27 Ağu Villa Tipi Prefabrik Evler
profabrik 0 185
Villa Tipi Prefabrik Evlerİster tek katlı ister 2 katlı isterseniz çatı aralı dubleks konut ihtiyacınız varsa villa tipi prefabrik evler farklı seçenekleri ile hizmetinizde. Karakalem kağıda amatörce çizdiğiniz hayalinizin bitmiş halini karşınızda görmeniz çok da zor değil.Arsanız var ama boş duruyor, çocuklar evin içinde sıkılmış, herkes toprakla ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 553 (47 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.