TEK KATLI PREFABRİK EVLER


Pandemi döneminin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Tek katlı prefabrik evler, son 
Zamanlarda popülerliğini oldukça arttırmıştır. Sağlamlığı ve uygun maliyeti ile tüm beklentilerinizi rahatlıkla karşılayan Tek katlı hazır evler, kullanıcısına doğa ile içe içe yaşama fırsatı sağlamaktadır. Modeli ve büyüklüğü müşterilerin isteğine göre değiştirilebilen. Tek Katlı Hazır Evler, şık ve kullanışlı bir ev arayan kişilere mükemmel bir çözüm sunmaktadır. 

Kaliteli malzemelerden üretilen bu hazır yapılar oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede prefabrik yapı ortalama olarak 30 yıl boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Hızlı bir şekilde üretilen tek katlı prefabrik evler sıkça kullanılan ürünler arasına girmiştir. 

Fabrika ortamında projeye uygun olarak üretilen prefabrik tek katlı hazır evler galvanizli yapı çeliği ile karkası ve çatısı kurulur, tek katlı prefabrik ev yapılarımızda duvar olarak 10 cm kalınlığında eps dolgulu betopan paneller kullanılmaktadır. 

Temel imalatı için hazırlanan planın sahada uygulanması sonrası uzman ekiplerimizce tek katlı prefabrik evinizin montajı başlar ve kısa bir süre zarfında bitirilerek kullanıcılarına teslim edilir. 

Galvanizli yapı çeliği kullanılması nedeniyle bina ağırlığı normal binadan çok daha hafif olmakta olup ve bu nedenle deprem etkisine bina daha az maruz kalmaktadır. 

Şirin bir müstakil ev hayali kuranlar için tek katlı prefabrik evler, kullanıcılarına mükemmel bir fırsat sunuyor. Çatı kaplamasından, dış cephe boya rengine, oda dizaynı ve oda sayısına kadar tüm detaylarına sizin karar verebildiğiniz tek katlı prefabrik evler kullanıcılarına kullanım rahatlığı sağlıyor. 

Tek katlı prefabrik evler, en zor hava ve arazi şartlarına karşı dayanıklı üretilmekte olup kusursuz yalıtımı ile dört mevsim yaşam olanağı sağlar. Yangın, su baskını ve deprem gibi diğer doğal afetlere dayanacak şekilde üretilen tek katlı prefabrik evler ile doğa ile iç içe yaşamanın kapılarını aralıyoruz.