Tek Odalı Prefabrik Ev


Bahçemiz var ama tek odalı bile olsa bir evimiz yok! Memlekete gidiyoruz ama tek odalı bir evimiz ola çok rahat edeceğiz! diyenler için tek odalı prefabrik evler tam size göre!

Özellikle kır evlerinde bağ bahçe evlerinde, yayla veya dağ evlerinde çok hızlı kurulması ve düşük maliyetli olması nedeniyle çok tercih edilen tek odalı prefabrik evler, Profabrik uzmanlığında artık çok daha uygun ve konforlu yapısı ile 4 mevsim yaşayabileceğiniz evler olarak şehirlerde de karşınıza çıkıyor.

Tek odalı prefabrik evlerde salon-açık mutfak birlikte çözüldüğü için kullanım alanı ferah ve işlevsel olarak daha pratiktir.

Isıtma sistemi olarak klasik kalorifer olabileceği gibi şömine – soba – klima türü aygıtlarla da çok çabuk ısınması ve soğutulması mümkündür.

Dış duvarlarda izolasyonlu 10 cm lik betopan duvar panelleri kullanılmakta ve hızlı kurulup hızlı sökülebilmesi avantajı nedeniyle istediğiniz takdirde taşınması da mümkün olmaktadır.

Temel alanı için minimum kalınlıkta bir beton atılması yeterli olacağı için temel maliyeti de oldukça tasarrufludur.

Yapının toplam ağırlığı betonarme binadan 10 kat daha hafif olduğu için çevreye zararı da daha az olmakta ve sorunsuz bir yapı olarak tek odalı prefabrik evinize Profabrik uzmanlığı ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Süreci başlatmak için sizleri web mağazamıza bekliyoruz.