Villa Prefabrik Ev

Bağım var bahçem var ama içine bir türlü şöyle güzel, ekonomik ve kullanışlı bir ev yaptıramıyoruz diyenler!

Çocuklar dört duvar arasında sıkıldı, yakınlarda bir bahçe alıp içine kesemize uygun güzel bir ev yaptıralım hayali kuranlar!

Memlekete gidiyoruz ama kalacak yerimiz yok bağ bahçe var ama ev yapamadık bir türlü diye üzülenler!

Aradığınız ve hayalini kurduğunuz villa tarzı prefabrik evler çok yakınınızda. İster 20 m2 ister 2000 m2 ister Adana da isterseniz Sinop ta ihtiyacınız olan villa prefabrik evi uygun fiyatlarla ve kısa sürede yapıp teslim ediyoruz.

Temel planının uygulanması ve sonrasında üst yapının kurulması ile yaklaşık 30 günde sahip olacağınız villa prefabrik evleriniz ömür boyu güvenle kullanacağınız bir yapı çeşididir. Bütçenize en uygun çözümleri kısa sürede gerçekleştirme imkanı sunan ve villa prefabrik ev teknolojisi ile fabrika ortamında üretilen bu yapılar hem deprem gibi afetlere daha dayanıklıdır hem de yeşil dostu malzemeleri ile doğaya daha az zarar veren yapı çeşididir.

Betonarme binaya göre 10 kat daha hafif olan villa prefabrik evler anahtar teslim maliyetlerde de % 50 ye varan tasarruf sağlamaktadır.

Ucuz nakliye maliyeti ile Türkiye nin her noktasına kurulum yapılabildiği gibi ihracat imkanı ile Afrika dan Rusya ya kadar her bölgede talep görmektedir.