Yerli Prefabrik


Pandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile yakın konut alanları oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren yapı çeşidi ise prefabrik yapılardır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen prefabrik yapılar, kısa sürede kurulum ve ekonomik fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir alternatif sunmaktadır.

İster 20 m2 lik isterseniz 200 m2 lik yaşam alanlarınız için yapmanız gereken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlara uygun alternatiflerimizden birini web sitemizde veya kataloglarımızda aramaktır.

Aradığınız ev tipine uygun bir plan bulamadıysanız üzülmeyin, konusunda uzman ekiplerimiz çok kısa sürede size istediğiniz özelliklere sahip yeni alternatifler sunmaya hazır. Alanınıza ve isteğinize uygun tasarlanan yeni ev planınızı 15 gün fabrika üretimi 15 günde yerinde montaj süreci ile hızlıca teslim ediyoruz.

Dış ve iç duvarlarda galvanizli yapı karkası kullanılan prefabrik evlerde yalıtım olarak eps, taş yünü, cam yünü gibi alternatifler tercih edilmektedir. Tavanlarda ıslak hacimlerde yeşil alçıpan, kuru hacimlerde ise beyaz alçıpan plakalar kullanılarak kaplama yapılmaktadır.

Dış duvarlarda renk seçenekleri ve kaplama seçenekleri ile istediğiniz evi oluşturmak sandığınızdan daha kolay. Konusunda uzman ekiplerimiz proje aşamasında gördüğünüz prefabrik evi kısa sürede inşa ederek gerçek haliyle size sunmaya hazır.