Menu
Your Cart

Türkiye'nin Konteyner ve Prefabrik Markası. Konteyner Fiyatları, Prefabrik Ev, Villa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Blog Sayfası RSS Feed

28 Tem 3x8 Konteyner
profabrik 0 9
Son zamanlarda en çok aratılan ürünlerin başında gelen 3x8 konteyner yapılar, uygun maliyeti ve dayanıklı yapısı ile sıkça kullanılan ürünlerimiz arasına girmiştir. Yüksek izolasyonlu sandviç panel üretimli, 3x8 konteyner yapılar, gerçek anlamda enerji tasarrufu sağlayan sistemiyle enerji harcaması bütçe hesabına önem verenlerin tercihi olmaya deva..
28 Tem Bahçeli Prefabrik Evler
profabrik 0 9
Bahçeli Prefabrik EvlerCOVİD-19 salgını ile beraber kalabalıktan kaçma eğilimi, bahçeli prefabrik evlerin popülaritesinin iyiden iyiye arttırmıştır. Hiç şüphesiz ki bahçeli prefabrik evler, pandemi öncesi zamanlarda da birçok kişinin hayaliydi. Ancak şimdilerde bahçeli ve bağımsız bir evde yaşama arzusu; bir tercih değil, neredeyse bir zorunluluk h..
12 Haz Yatakhane Konteyner
profabrik 0 20
Pratik yapı çözümleri olarak Yatakhane Konteyner modelleri, İnşaat şantiyeleri, maden kamp alanları yoğunluklu olmak üzere devlet ve özel okullar, huzur evleri, sosyal tesisler, hastaneler ve askeri kışla gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kullanıcılarına adeta evindeymiş gibi hissettiren Profabrik Yatakhane modelleri popülaritesini günden güne arttır..
10 Haz Garajlı Prefabrik Evler
profabrik 0 20
Garajlı Prefabrik EvlerGarajlı prefabrik evler, kolayca kurulumu yapılabilen, bunun yanında ihtiyaç anında hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilen hazır yapı çözümleridir. Garajlı Prefabrik Evler, kullanıcılarına sunduğu konfor ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen betonarme ev modellerine göre tercih edilmesi için birçok..
10 Haz Prefabrik İşyerleri
profabrik 0 23
Prefabrik İşyerleriİş hayatında popülaritesini günden güne arttıran ürünlerden biri olan prefabrik işyerleri, hazır yapı çözümleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Nakliye ve montaj açısından hem üreticiye hem de kullanıcısına büyük kolaylık sağlayan prefabrik işyerleri, kullanım yeri ve amacına göre istenilen şekilde tasarlanabilmektedir. Prefabrik i..
10 Haz Üç Katlı Prefabrik Yapılar
profabrik 0 20
Üç Katlı Prefabrik EvlerPandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile içiçe yaşamanızı sağlayacak hazır yapı çözümleri oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren üç katlı prefabrik yapılar popülaritesini günden güne arttırmıştır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen çift katlı prefabrik yapılar, kısa zamanda kurulum, kalit..
02 Haz Üç Katlı Prefabrik Evler
0 19
Pandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile iç içe yaşamanızı sağlayacak hazır yapı çözümleri oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren üç katlı prefabrik yapılar popülaritesini günden güne arttırmıştır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen çift katlı prefabrik yapılar, kısa zamanda kurulum, kaliteli malzeme kullanımı v..
02 Haz Çift Katlı Prefabrik Evler
0 80
Pandemi döneminin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Çift katlı hazır evler, son Zamanlarda popülerliğini oldukça arttırmıştır. Uygun maliyeti ile tüm beklentilerinize cevap veren çift katlı hazır evler ile doğada içe içe yaşama imkânı bulacaksınız. Modeli ve büyüklüğü müşterilerin isteğine göre değiştirilebilen Çift Katlı Hazır Evler, kul..
02 Haz Tek Katlı Prefabrik Evler
0 78
TEK KATLI PREFABRİK EVLERPandemi döneminin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Tek katlı prefabrik evler, son Zamanlarda popülerliğini oldukça arttırmıştır. Sağlamlığı ve uygun maliyeti ile tüm beklentilerinizi rahatlıkla karşılayan Tek katlı hazır evler, kullanıcısına doğa ile içe içe yaşama fırsatı sağlamaktadır. Modeli ve büyüklüğü müşte..
02 Haz Mobil Konteynerler
0 20
Mobil Konteynerler, kolayca kurulumu yapılabilen, bunun yanında ihtiyaç anında hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilen pratik binalardır. Mobil Konteynerler genellikle meyve bahçeleri, tarım arazileri, avcılık, yazlık ve kışlık ev ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Mevsim durumuna göre yapımı çok uzun zaman alan beton ve tuğla evlere göre ..
26 Şub Yerli Prefabrik
profabrik 0 177
Yerli Prefabrik..
26 Şub Yapı Prefabrik
profabrik 0 82
Yapı PrefabrikPandemi sürecinin en çok aranan özelliği doğa ile yakın konut alanları oldu. Bu ihtiyaca en hızlı ve ekonomik cevap veren yapı çeşidi ise prefabrik yapılardır. İstenilen m2 lerde ve oda sayılarında üretilebilen prefabrik yapılar, kısa sürede kurulum ve ekonomik fiyat avantajı ile vazgeçilmez bir alternatif sunmaktadır.İster 20 m2 lik ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 550 (46 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.