Villa Tipi Prefabrik Evler

İster tek katlı ister 2 katlı isterseniz çatı aralı dubleks konut ihtiyacınız varsa villa tipi prefabrik evler farklı seçenekleri ile hizmetinizde. Karakalem kağıda amatörce çizdiğiniz hayalinizin bitmiş halini karşınızda görmeniz çok da zor değil.

Arsanız var ama boş duruyor, çocuklar evin içinde sıkılmış, herkes toprakla meşgul olmak istiyor ama nasıl olacak karar veremiyorsanız villa tipi prefabrik evlerimizden birini seçin ve en geç 30 günde evinizde oturun.

Temel planını uygulamayla başlayacağımız yapınızı 115 gün fabrikada imalat 15 günde sahada montaj yaparak istediğiniz kalite ve görselde teslim alabilirsiniz.

Galvanizli ara bağlantı parçaları ve karkas yapısı ile villa tipi prefabrik evler deprem kuvvetlerine karşı daha dayanıklı ve mukavimdir. Betonarme yapıdan 10 kat daha hafif olması nedeniyle temel ebatları küçülmekte, hafriyat alanı da daha az zarar görmektedir. Betonarme yapılarda 60 cm olması gereken temel ebatları villa tipi prefabrik evlerde 30 cm ile çözülebilmekte ve hızlıca üst yapı kurulumu başlatılabilmektedir.

Dış duvarlarda içleri eps-cam yünü-taş yünü dolgulu 10 cm lik hazır duvar panelleri kullanılmakta ve yüksek izolasyon sağlanmaktadır. 125 cm lik bu hazır paneller arasına galvanizli yapı çeliği ile özel şekil verilmiş profiller ile karkas oluşturulmakta ve karkas içlerinden geçen kablo kanalları ve tesisat boruları ile temiz yüzeyler elde edilmektedir.

Bağ evi, bahçe evi, kamp evi, yayla evi gibi kırsal ihtiyaçlarda oldukça fazla kullanılan villa tipi prefabrik evler son zamanlarda şehir merkezlerinde de oldukça şık ve konforlu yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Pandemi etkisi ve şehir karmaşasından biraz da olsa uzak kalabilmek için villa tipi prefabrik evler vazgeçilmez bir alternatiftir.