Menu
Your Cart

Türkiye'nin Konteyner ve Prefabrik Markası. Konteyner Fiyatları, Prefabrik Ev, Villa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Konteyner imalatı endüstriyel bir üretimdir. Ana karkası galvanizli özel form verilmiş profillerle oluşturulan konteynerler her aşamasında detayları çözülerek istenilen ihtiyaçlara cevap verebilen özellikleri ile her geçen gün daha da artan pazar payına ulaşmaktadır.

 

Profabrik Konteynerler, Kaynaklı veya vidalı olarak hazırlanan metal karkasa, istenilen özelliklere göre sırasıyla dış duvarlar, çatı ve zemin kaplaması, pencere ve kapı montajı, mekanik ve elektrik tesisatı istekleri çözülmesi ile sevkiyata hazır hale getirilerek araçlarla müşteriye sevk edilir.

Profabrik Konteynerler her türlü mukavemet çözümleri yapılmış, kar ve rüzgar yükleri hesaba katılarak çözümlenmiş ürünlerdir. 80 km/saat rüzgarda bile yere sabitlenerek güvenle kullanılır.


Profabrik konteynerler, genel yapı bakım kriterlerine göre silikon ve mastik yenilemeleri gibi küçük dokunuşlarla  uzun yıllar kullanabilirsiniz.


Profabrik konteynerler, üstün yalıtım özelliklerine sahiptir. Duvarlarda kullanılan sandwich panel ve tavanda kullanılan cam yünü yalıtım ile size beklediğinizden daha yüksek bir konfor sağlamaktadır.


Profabrik konteynerler, belirli standart ölçülerde olabildiği gibi müşterimizin ihtiyacına göre birleşimli ve katlı çözümlerle çok geniş bir ölçü çeşitliliği sağlamaktadır. 1 m2 den ne kadar m2 istenirse ihtiyaca cevap verebilir.


Profabrik konteynerler, uzun ömürlü kullanım için düz bir beton zemin üzerine yerleştirilmeli ve alt zemindeki betonun çatlamaması için 10 cm olması gerekmektedir.


Profabrik konteynerler kullanım kılavuzuna göre kullanılması şartıyla 1 yıl imalat ve montaj hatalarına karşı garantilidir.


Profabrik konteynerler, yapı teknolojisinde kullanılan her türlü iklimlendirme teknolojisine uygun ürünlerdir. Kalorifer-klima-soba-şömine türü istekler için çözümümüz vardır.


Profabrik konteynerler, tır ve kamyonlarla kolayca sevk edilebilir. Demonte konteynerler ile 1 TIR da 12 adet 3 x 7 mt lik konteyner sevk edilerek yerinde kurulumla nakliye avantajı sağlanabilir.
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.