Konteyner Evler

Prefabrik Konutlar

Pratik yapı çözümleri olarak Yatakhane Konteyner modelleri, İnşaat şantiyeleri, maden kamp alanları yoğunluklu olmak üzere devlet ve özel okullar, huzur evleri, sosyal tesisler, hastaneler ve askeri kışla gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kullanıcılarına adeta evindeymiş gibi hissettiren Profabrik Yatakhane modelleri popülaritesini günden güne arttırmaktadır.


Konteyner Evler

Kullanıcıların konforu için tasarlanan Profabrik yatakhane konteynerleri, uluslararası standartlara uygun olarak  üretilmektedir. Tasarımı tamamlanarak onay alan ürün, kısa sürede üretilerek kurulum aşamasına geçilebilir. Kullanıma hazır olan ürünler istenilen adrese teslim edilebilir. İstenildiği zaman kolay bir şekilde yeri değiştirilebilirYatakhane amacıyla kullanılacak konteyner yapılar tekli olarak kullanılabileceği gibi birleşimli ve katlı da kullanılabilir.

Yatakhane konteynerlerimiz çalışan personel sayısına göre tek katlı, iki katlı, üç katlı veya dört katlı olacak şekilde kurulabilmektedir. Şantiye, madencilik gibi iş kollarında sıkça tercih edilen yatakhane konteynerleri kullanıldığı her yerde kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Kolay ve kısa sürede kullanışlı bir çalışma alanı sunan konteynerler, ucuz maliyeti ile de özellikle de inşaat firmalarının sıkça tercih ettikleri ürünler haline gelmiştir.

Yatakhane Konteynerleri; bütün hava ve arazi şartlarına dayanıklı olup, deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı da dayanıklıdır. Kullanıcıya göre özel olarak üretilebilen bu yapılar taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip kurulumu gerçekleştirilebilir. Yatakhane Konteynerleri, fabrika üretim sürecinden sürecinde  hazır hale gelmekte olup, kullanıcılarına hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

Konteynerlerin Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? 

Yatakhane konteynerlerinin kurulumu, oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu konteynerlerin Duvar panelleri ve tavan kaplamaları tamamlandıktan Çatı kaplamasının   yapılmasına  başlanır. Kenar makaslarının betopan veya lambri kaplanmasının ardından Çatıların havalandırması tamamlanmaktadır, Binanın iç elektrik tesisatlarının çekilmesi, pis-temiz su giderlerinin açılması ve armatürlerinin teminin ardından yapının kapı ve pencereleri takılmaktadır. Tekli taleplerde 2 saatte kurulabilen yapılar birleşimli ve kompleks yapı ihtiyaçlarında da en geç 7 gün içerisinde kurulumu ve montajı tamamlanarak  yatakhane konteynerleri  kullanıma hazır hale getirilir.


Konteyner Evler


Konteyner Evler


Konteyner Evler


Konteyner Evler


Konteyner Evler


Konteyner Evler

Profabrik Ev Modelleri

Papatya Tek Katlı Prefabrik Ev
Tek Katlı Hazır Evler

Nilüfer Prefabrik Villa Modeli
Prefabrik Villa
Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?