Özel Yapım Konteyner


Özel Yapım Konteyner Evler

Özel üretim konteynerler, müşteri talebine göre istenilen plan ve ölçümde üretilen standart dışı konteynerlerdir. Profabrik tarafından özel olarak üretilen konteynerler, ticari ofislerden endüstriyel kullanımda salonlara, restorandan depolama mekanlarına kadar birçok alandaki modern yapı ihtiyacını karşılayan özel tasarımlarla üretilmektedir.

Fabrikalarda üretilmesi, inşaat ve temel atma işlemlerine ihtiyaç duyulmaması, maliyet açısından betonarme bina ve çelik yapılara kıyasla daha ucuz maliyetli olması sebebi sebebiyle özel üretim konteynerlere olan ihtiyaç gitgide artmaktadır. Yenilikçi son teknolojik üretim teknikleri ile üretilen özel üretim konteynerler, tam demonte olarak hazırlanan yapı sistemiyle kısa sürede hazırlanmaktadır.

Özel üretim konteynerlerin ana taşıyıcılarında paslanmaz yüksek gramaj özel kaplamalı galvaniz sac metal kullanılarak olası çürüme, paslanma ve korozyon risklerinin önüne geçilmiştir.  Ayrıca bu metallerin boyamasında otomotiv üretim sisteminde kullanılan boyama teknolojisi tercih edilerek yapı görünümünde estetik katılmaktadır. Özel üretim konteynerlerin elektrik tesisatında ISO kalite standartlarında malzeme kullanımıyla kullanıcılarına güvenlikli bir yapı çözümü sunulmaktadır.  Tüm konteynerlerin Elektrik tesisat ve armatürleri hazır olarak sevk edilmektedir.

 Özel üretim konteynerlerde kullanıcıların tercihlerine göre iç oda bölmeleri, çok sayıda değişken kombinasyonlarla seçim yapılabilme esnekliği sağlanmaktadır. Ticari alanla birlikte, toplantı odaları, dinlenme alanı, mutfak, wc yerleşimleri bu esneklikle kolayca planlanarak hazırlanabilmektedir. Özel üretim konteynerler ayrıca tüm hava koşullarına dayanıklı olup, 4 mevsim kullanım rahatlığı sağlar. Farklı iklim koşullarına için de özel üretilebilen konteynerler taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip kurulumu gerçekleştirilebilmektedir. Özel üretim konteynerler, istenilen tüm özelliklerde hazırlanabilmekte olup kullanıcılarına kolay ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Özel Üretim Konteynerlerin Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilir? 

Özel Üretim Konteynerin kurulumları, oldukça kısa sürede ve pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İlk aşamada konteyner montaj ekibi platformun üzerine yapının kurulum işlemlerine başlamaktadır. 7 gün içerisinde kurulumu ve montajı tamamen biten standart konteynerler kullanıma hazır hale getirilir. Buraya kadar işlemlerin çoğunu, tercih ettiğiniz Profabrik firması üstlenecektir. Ancak teslim aldığınız yapının gerekli izin süreçlerini sizin takip etmeniz ve gerekli onayları almanız gerekecektir. Söz konusu işlemlerin hepsi gerçekleştikten sonra ise prefabrik yapınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Özel Yapım Konteyner

Özel Yapım Konteyner
Özel Yapım Konteyner
Özel Yapım Konteyner Evler
Özel Yapım Konteyner Evler

Prefabrik Ev Modelleri

Papatya Tek Katlı Prefabrik Ev
Tek Katlı Hazır Evler

Prefabrik Villa
Prefabrik Villa

Konteyner Evler
Konteyner Evler
Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?