Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları

Yenilikçi Prefabrik yapı teknolojisiyle üretimi gerçekleştirilen prefabrik şantiye binaları, demonte sistemiyle hızlı nakliye ve yerinde kısa sürede kullanıma hazır kurulum avantajı sağlamaktadır. Prefabrik Şantiye Binaları başta inşaat olmak üzere yol yapım, havalimanı, köprü ve baraj, enerji ve madencilik gibi çok sayıda önemli projede aktif olarak kullanılmaktadır.


Prefabrik Şantiye Binaları


Prefabrik Şantiye Binaları


Prefabrik Şantiye Binaları


Prefabrik Şantiye Binaları

Diğer Prefabrik Modelleri

Prefabrik Satış Ofisi
Prefabrik Satış Ofisi

Yemekhane Konteyner
Prefabrik Yemekhane Binaları

Konteyner Yatakhane
Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları, birçok farklı iş kolunda kullanıldığı için kullanıcılarına geniş ve ferah bir mekân kullanımı sunmaktadır. Şantiye binalarının kullanılacak bölümün statik hesaplamaları, hata payı olmadan gerçekleştirilmekte olup, İç mekânı oluşturan bölümlerde ferah bir atmosfer oluşması adına personel sayısı göz önünde bulundurularak ve kullanılacak eşyalar göz önünde tutularak planlama yapılmaktadır.

Prefabrik şantiye binaları sayesinde barınma, yemek yeme, duş ya da WC gibi hizmetler için ayrı ayrı prefabrik ya da betonarme yapılar ile uğraşmadan, tek bir yapıda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yeni nesil prefabrik üretim teknolojisiyle modern tesislerde imal ederek kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştirdiğimiz şantiye binalarımızla en büyük iki sorunununuz olan yapı yatırım bütçenizi ve inşa sürelerini minimize ederek müşterilerimize hazır yapı çözümleri sunuyoruz.

Prefabrik şantiye binaları fabrikada kaynaksız vidalı üretim teknolojisinin verdiği kolaylıklarla kısa sürede demonte paket sistemle hazırlanmakta olup, Prefabrik şantiye binasını oluşturan çelik yapı sistemli ana taşıyıcılar, duvar blokları ve çatı makasları bu teknolojik hatta üretilirken yapıda kullanılacak pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat malzemeleri, ekstra kaplama ekipmanları da kullanıma hazır bir şekilde sunulmaktadır.

Prefabrik Şantiye Binaları; bütün hava ve arazi şartlarına özel üretilmiş olup, deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı da dayanıklıdır. Firmaların isteklerine göre özel olarak üretilebilen şantiye binaları yapılar taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip başka bir alana kurulumu gerçekleştirilebilir.

Hızlı projelendirme sonrası kısa sürede üretim ve kullanıma hazır kurulum avantajıyla prefabrik şantiye binaları inşaat firmaları ve diğer ticari işletmelerde yatırım planlamasını iyi yapmış bilinçli yatırımcının tercihi olmaya devam edecektir.

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?