Prefabrik Yatakhane Binaları

Prefabrik Yatakhane Binaları

Firmaların sıkça tercih ettiği ürünlerden biri olan prefabrik yatakhane binaları, İnşaat şantiyeleri, maden kamp alanları yoğunluklu olmak üzere devlet ve özel okullar, huzurevleri, sosyal tesisler, hastaneler gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kullanıcılarına adeta evindeymiş gibi hissettiren Prefabrik Yatakhane Binaları popülaritesini günden güne arttırmaktadır.


Prefabrik Yatakhaneler

Kullanıcıların konforu düşünülerek özel olarak tasarlanan Prefabrik yatakhane binaları, tüm uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiştir. Tasarımı tamamlanarak onay alan ürün, kısa sürede üretilerek kurulum aşamasına geçilebilir. Kullanıma hazır olan ürünler istenilen adrese teslim edilmektedir. 

Yatakhane amacıyla kullanılacak prefabrik yatakhane binaları, Kişi sayılarına göre standart veya özel ebatlı konteynerlerimiz ile tek veya birleşimli olarak kullanılabilir. Şantiyelerde kullanılan yatakhane yapıları işçi ve mühendis yatakhaneleri olmak üzere ayrılırlar. İhtiyaçların farklılığından kaynaklı bu projeler için standart planlarımız mevcuttur. İsteğe bağlı olarak da yeni plan alternatifleriz firmamız aracılığı ile projelendirilmektedir. 

Prefabrik Yatakhane Binaları, binayı kullanacak personel sayısına göre tek katlı, iki katlı veya, üç katlı olacak şekilde üretilmektedir. Şantiye, madencilik gibi iş kollarında sıkça tercih edilen Prefabrik Yatakhane Binaları kullanıldığı her yerde kullanıcılarına büyük konfor sağlamaktadır. Kolay ve kısa sürede kullanışlı bir çalışma alanı sunan prefabrik yapılar, ucuz maliyeti ile de özellikle de inşaat firmalarının sıkça tercih ettikleri ürünler haline gelmiştir. 

Prefabrik Yatakhane Binaları; bütün hava ve arazi şartlarına  özel üretilmiş  olup, deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı da dayanıklıdır. Kullanıcıya göre özel olarak üretilebilen bu yapılar taşınabilirliği kolay olduğu için kolaylıkla yüklenilip başka bir alana kurulumu gerçekleştirilebilir. Prefabrik Yatakhane Binaları, fabrika üretim sürecinde  hazır hale gelmekte olup, kullanıcılarına hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.


Prefabrik Yatakhane Binaları


Prefabrik Yatakhane Binaları

Diğer Prefabrik Modelleri

Prefabrik Satış Ofisi
Prefabrik Satış Ofisi

Yemekhane Konteyner
Prefabrik Yemekhane Binaları

Prefabrik Şantiye Binaları
Prefabrik Şantiye Binaları
Sohbet Başlat
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?